Vacature bestuurslid PR & Communicatie Stichting Melanoom

21 Jan 2019

 

Het bestuur van Stichting Melanoom is op zoek naar een enthousiast bestuurslid PR & Communicatie. 

 

Elk jaar krijgen ruim 6.000 mensen in Nederland de diagnose melanoom of oogmelanoom. Dit aantal stijgt al jaren. Melanoom is de meest agressieve en dodelijke vorm van huidkanker, die ontstaat in de pigmentcellen van een moedervlek. Jaarlijks overlijden ongeveer 800 mensen aan de gevolgen van een melanoom of oogmelanoom.  
 

Stichting Melanoom behartigt de belangen van patiënten en naasten met een melanoom. Onze missie is ”minder melanoom en meer genezing”. Wij zijn een groeiende organisatie en zijn momenteel bezig met het verder professionaliseren van de stichting.  
 
Preventie, belangenbehartiging, voorlichting en (het bieden van) lotgenotencontact vormen de pijlers van onze Stichting. Deze werkzaamheden worden nu uitgevoerd door een bevlogen bestuur, een team van 50 vrijwilligers en drie parttime medewerkers.  We werken hierin samen met onder andere KWF Kankerbestrijding en de Nederlandse Federatie van Kankerpatiëntenorganisaties (NFK). 

 
PR & communicatie vormt een essentieel onderdeel binnen al onze activiteiten. 

 

Taken 

  • ontwikkelen van een PR & Communicatie-strategie en plan;  

  • aansturing communicatieteam; 

  • samen met het bestuur langetermijnbeleid bepalen; 

  • deelname aan bestuursvergaderingen (6 x per jaar in avonduren). 

 

We zoeken een bestuurslid dat: 

  • thuis is in de wereld van PR & Communicatie; 

  • affiniteit heeft met het onderwerp melanoom; 

  • de stichting wil helpen verder te groeien; 

  • teamplayer en resultaatgericht is.  

 
Wij bieden: 

  • een maatschappelijk, relevante en positief gedreven organisatie; 

  • collegiale, betrokken en actieve medebestuursleden.

 

Alle bestuursleden van Stichting Melanoom vervullen hun rol onbezoldigd.  

 

Reacties voorzien van CV  graag sturen naar pr@stichtingmelanoom.nl 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

BELANGRIJK NIEUWS

Update Coronavirus bij melanoom en oogmelanoom (en de maatregelen in ziekenhuizen om de zorg te kunnen waarborgen)

March 14, 2020

1/4