Wie helpt ons verder te groeien?


Het bestuur van Stichting Melanoom is op zoek naar een enthousiast bestuurslid PR & Communicatie.

Elk jaar krijgen ruim 7.000 mensen in Nederland de diagnose melanoom of oogmelanoom. Dit aantal stijgt al jaren. Melanoom is de meest agressieve en dodelijke vorm van huidkanker, die ontstaat in de pigmentcellen van een moedervlek. Jaarlijks overlijden ongeveer 800 mensen aan de gevolgen van een melanoom of oogmelanoom.

Stichting Melanoom behartigt de belangen van patiënten en naasten met melanoom. Onze missie is ”minder melanoom en meer genezing”. Wij zijn een groeiende organisatie en zijn momenteel bezig met het verder professionaliseren van de stichting. Preventie, belangenbehartiging, voorlichting en (het bieden van) lotgenotencontact vormen de pijlers van onze Stichting. Deze werkzaamheden worden nu uitgevoerd door een bevlogen bestuur, een team van 50 vrijwilligers en drie parttime medewerkers. We werken hierin samen met onder andere KWF Kankerbestrijding en de Nederlandse Federatie van Kankerpatiëntenorganisaties (NFK).

PR & communicatie vormt een essentieel onderdeel binnen al onze activiteiten.

Taken

 • ontwikkelen van een PR & Communicatie-strategie en plan waaronder bestaande campagnes begeleiden en nieuwe campagnes opzetten;

 • adviseren communicatieteam;

 • samen met het bestuur langetermijnbeleid bepalen;

 • deelname aan bestuursvergaderingen (6 x per jaar in avonduren).

We zoeken een bestuurslid dat:

 • thuis is in de wereld van PR & Communicatie;

 • affiniteit heeft met het onderwerp melanoom;

 • de stichting wil helpen verder te groeien;

 • teamplayer en resultaatgericht is.

Wij bieden:

 • een maatschappelijk, relevante en positief gedreven organisatie;

 • collegiale, betrokken en actieve medebestuursleden;

 • mogelijkheid deel te nemen aan Europese symposia;

 • mogelijkheid tot het gratis volgen van aanvullende trainingen.

Alle bestuursleden van Stichting Melanoom vervullen hun rol onbezoldigd.

Reacties voorzien van CV graag sturen naar secretaris@stichtingmelanoom.nl

Het delen van dit bericht wordt gewaardeerd.

BELANGRIJK NIEUWS